خانه » موبایل » نرم افزار اندروید » کاربردی » دانلود Sticky Notes Widget نرم افزار ذخیره یاداشت مخصوص اندروید

دانلود Sticky Notes Widget نرم افزار ذخیره یاداشت مخصوص اندروید

ورژن : 1 +

دانلود Sticky Notes Widget نرم افزار ذخیره یاداشت مخصوص اندروید

تا حالا شده که کاری یادتون بره و خودتون رو سرزنش کنید؟ این بار ما با Sticky Notes Widget می خواهیم مشکل شما رو حل کنیم.
ما انسان ها دارای حافظه کوتاه مدت هستیم که مثل Ram کامپیوتر عمل می کند و سریع اطلاعات و موضوعت از آن به دلیل مشغله های کاری ، استرس و دغدغه های فکری پاک می شود .
چند سال پیش برای این که کارهایمان را یادمان نرود دفترچه یادداشت می گرفتیم و هر کاری که فرار بود انجام بدهیم در آن می نوشتیم ولی امان از لحظه ای که یادمان می رفت دفترچه یادداشت را برداریم ! یک روش بهتر از آن هم وجود داشت؛ زدن برچسب ! برچسب ها کاغذ های هستند که می توان روی آن ها مواردی که باید در یاد باشد را نوشته و با استفاده از چسب موجود در پشت آن ها، به در یخچال، گوشه مانیتور و … الصاق کرد. به این صورت این موارد همیشه جلوی چشممان هستند و احتمال از یاد رفتن و فراموش شدنشان پایین می آید.


این همه مقدمه چینی کردیم تا برسیم به معرفی برنامه ای که بتوانیم چنین یادداشت هایی ایجاد نماییم. Sticky Notes Widget + عنوان یک اپلیکیشن برای ایجاد یادداشت های چسبان در گوشی هوشمند، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Lai Jia Jing توسعه و با قیمت ۱٫۴۹ دلار در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید مواردی که باید در یاد داشته باشید را به صورت استیکر های رنگی و در اندازه های مختلف ایجاد کرده و به صورت ویجت روی هوم اسکرین صفحه نمایش گوشی و تبلت خود قرار دهید تا همیشه جلوی چشمتان بوده و هیچگاه از یادتان نروند. برای سادگی ویرایش، می توانید یادداشت ها را از هوم اسکرین تغییر دهید.
این برنامه برای ایجاد یادداشت های سریع ، ساخت سریع وظایف و لیست خرید بهترین گزینه می باشد که دارای تم های مختلف رنگی برای ایجاد یادداشت با ظاهر متفاوت می باشد. این اپلیکیشن کاملا امن می باشد و به مجوز های اضافی برای فعال شدن نیازی ندارد.
اگر شما هم مثل ما داراری حافظه کوتاه مدت ضعیفی هستید و به ابزاری هوشمند و عالی برای در یاد نگاه داشتن کارها،‌ وظایف و موارد مهم نیاز دارید سایت موز دانلود برای شما Sticky Notes Widget پیشنهاد می کند. همچنین می توانید Sticky Notes Widget را با لینک مستقیم از وبسایت موز دانلود دریافت نمایید. توجه داشته باشید که می توانید نسخه خریداری شده برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از موز دانلود به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.