خانه » موبایل » بازی اندروید » دانلود Penguin Isle بازی سرگرم کننده جزیره پنگوئن ها اندروید

دانلود Penguin Isle بازی سرگرم کننده جزیره پنگوئن ها اندروید

ورژن : 1.30.1

دانلود Penguin Isle بازی سرگرم کننده جزیره پنگوئن ها اندروید

اگر به دنبال یک بازی تفننی و مدیریتی (کلیکی) هستید با ما همراه باشید تا بازی Penguin Isle را به شما معرفی کنیم. استودیوی سنگاپوری Habby که پیش از این بازی هایی مثل Flaming Core و بازی محبوب Archero راساخته، حال دست به ساخت یک بازی جدید و محبوب دیگری زده است.   بازی Penguin Isle  از دسته بازی های شبیه سازی است که در آن باید یک جزیره کوچک که ساکنین آن پنگوئن ها هستند را مدیریت کرده و آن را با آیتم های مختلف گسترش دهید تا کم کم این جزیره یخی بزرگ و بزرگ تر شود و محل زندگی پنگوئن های بیشتری شود.در بازی جزیره پنگوئن ها که هدف اصلی آن القای آرامش درونی به بازیکنان است، شما در یک گیم پلی سرگرم کننده و مدیریتی باید یک جزیره کوچک که درواقع یک کوه یخی است را مدیریت کرده و آن را به مکانی برای زندگی پنگوئن ها کنید.


این بازی به صورت کاملا رایگان با قابلیت پرداخت درون برنامه عرضه شده است ولی شما می توانید نسخه مود شده ی آن را از سایت موز دانلود به صورت رایگان دریافت کنید.

حال به سراغ داستان جذاب این بازی می رویم. در ابتدای بازی جزیره شما کوچک بوده و ساکنی به جز یک یا دو پنگوئن ندارد. شما باید دست به کار شده و به توسعه بخشیدن به این جزیره بپردازید!
در این بازی وظایف متعددی وجود دارد که شما باید از طریق پنگوئن خاص آن را انجام دهید. برای مثال می توانید از پنگوئن ماهیگیر برای به دست آوردن غذای مورد نیاز ساکنین جزیره استفاده کنید و یا با پنگوئن کارگر می توانید به ساخت و ساز (ساخت خانه و … ) بپردازید. درست مثل بازی های سبک کلیکر (Idle Clicker) در بازی Penguin Isle نیز باید به صورت مداوم نیروهای خود را مدیریت کرده و به محض اینکه پول کافی برای ارتقاء آن ها را داشتید اقدام به این کار کنید. اما این کارها را باید با قوه مدیریتی و استراتژیکی انجام دهید و همه نیروهای خود را مورد توجه قرار دهید. با ارتقاء سطوح نیروها آن ها فعالیت سریع تر و مؤثرتری خواهند داشت. به همین ترتیب باید سعی کنید این جزیره را با کمک پنگوئن ها بزرگ و بزرگ تر کنید تا کم کم آن را به یک شهر پیشرفته و گسترده تبدیل کنید!
در این بازی از صدای منحصر به فرد و زیبایی مثل صدای دریا و افکت های دیگری به کار رفته که باعث جذابیت این بازی می شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.