خانه » موبایل » بازی اندروید » دانلود Dungeon: Age of Heroes بازی قهرمان محور”سیاهچاله عصر قهرمانان” اندروید

دانلود Dungeon: Age of Heroes بازی قهرمان محور”سیاهچاله عصر قهرمانان” اندروید

ورژن : 1.6.266

دانلود Dungeon: Age of Heroes بازی قهرمان محور"سیاهچاله عصر قهرمانان" اندروید

استودیو بازی سازی ۴fan studio games این بار در ژانر ماجراجویی بازی Dungeon: Age of Heroes معرفی کرده است. این بازی بر خلاف بازی های دیگر داستان محور نیست و تمرکز آن روی گیم پلی می باشد. همانطور که توضیح دادیم یک بازی قهرمان محور هست و در این بازی  شما در نقش یک قهرمان هستید که وارد سیاهچاله های مختلف می شود و با اسکلت ها و موش های غول پیکر و همچنین باس های آنها مبارزه می کند. برای این کار، قهرمان شما به ابزار جنگی مختلفی مجهز است. البته این ابزار ها در ابتدا زیاد قوی نیستند، اما هرچه که بیشتر در بازی پیشروی می کنید می توانید ابزار های جنگی قوی تر و آیتم های مختلف بیشتری به دست بیاورید که قهرمان تان را به یک قهرمان شکست ناپذیر تبدیل می کنند. البته این مژده رو به شما بدهیم که شما مجموعه ای از قهرمانان را دارید و هر زمان خواستید در این بازی می تونید از قهرمانان دیگر هم استفاده کنید.

ماجراجویی شما در این سیاهچاله ها با تکمیل کردن مرحله ها آغاز می شود که در واقع همان کوئست های شما به حساب می آیند. طبق معمول اکثر بازی های این سبک، در ابتدا با یک بخش آموزشی کوتاه رو به رو می شوید که نحوه بازی کردن را به شما یاد می دهد. تمام مکانیزم ها آسان هستند و در عرض چند دقیقه می توانید به تمام عملکرد های قهرمان تان مسلط شوید.شما می توانید در بخش های مختلف سیاهچاله ها صندوقچه های گنج را پیدا کنید و از درون آنها هم آیتم های ارزشمندی به دست بیاورید. اما به دست آوردن این صندوقچه ها با چالش هایی همراه است. علاوه بر اینکه در سیاهچاله ها باید با دشمنان تان مبارزه کنید، برخی از پازل ها را هم باید حل کنید. به طور مثال ممکن است صندوقچه ها در جایی قرار داده شده باشند که درب آن قفل باشد. به این ترتیب،‌ شما باید در ابتدا کلید آن درب را پیدا کنید و بعد به سراغ صندوقچه بروید.

در حالت کلی این بازی می تواند برای شما جذاب و هیجان انگیز باشد،  این بازی از دارای گرافیک زیبا و صدا گذاری عالی می باشد که باعث می شود جذابیت بازی چندین برابر شود .

حال اگر این توضیحات برای شما کافی بوده و عاشق هیجان و بازی های قهرمان محور هستید می توانید بازی Dungeon: Age of Heroes را از سایت موز دانلود دریافت کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.