خانه » موبایل » بازی اندروید » دانلود Jewels of the Wild West بازی معمایی “جواهرات غرب وحشی” اندروید

دانلود Jewels of the Wild West بازی معمایی “جواهرات غرب وحشی” اندروید

ورژن : 1.10.1000

دانلود Jewels of the Wild West بازی معمایی "جواهرات غرب وحشی" اندروید

این بار در موز دانلود می خواهیم یک بازی از دسته‌ی ماجراجویی و پازلی به نام  Jewels of the Wild West : جورچین الماس و بازسازی شهر معرف حضورتون کنیم. استودیو خلاق G5 Entertainment که علاقه خاصی به بازی های پازلی ، ماجراجویی و معمایی دارد، تا کنون آثار زیادی از این نوع بازی را به بازار ارائه کرده است . این شرکت سوئدی بازی هایی مثل Match Town Makeover , Hidden City® ,herlock: Hidden Match-3 Cases که از بازی های معروف و محبوب هستند معرفی کرده است و به نظر می رسد این کمپانی در نظر دارد به بزرگترین کمپانی بازی سازی در این حوزه تبدیل شود.

در Jewels of the Wild West: Match gems & restore town همانطور که از نامش پیداست شما به دنیای غرب وحشی که از قرن ۱۷ تا اوایل قرن ۲۰ در آمریکای شمالی را شامل می شود ، سفر می کنید و یک فرد حرفه ای در زمینه ساخت و ساز و بازسازی خانه هستید.
ماجرای بازی از یک دهکده کوچک در آمریکای شمالی شروع می شود که یک گنگ به نام Butler Gang به این دهکده حمله کرده  و این دهکده را زیر و رو می کند . حال شما به عنوان یک معمار و طراح باید به اهالی این دهکده کمک کنید تا خانه های زیر و رو شده خود را از نوع بسازند و به همین شکل آن را به زیباترین دهکده تبدل کنید . البته برای این کار نیاز به منابع مالی زیادی دارید ، برای همین در این بازی معما و پازل های جورچینی وجود دارد که باید آن ها را به نحو احسن حل کنید تا بتوانید نیاز مالی دهکده برای بازسازی را تامین کنید .
بازی دارای یک خط داستانی و شخصیت پردازی های گوناگون است که باعث می شود روند تکراری بازی کاملاً به یک روند داینامیک تبدیل شود.
پس اگر از علاقه مندان به بازی های پازلی (جورچین) و داستانی هستید، می توانید آن را از سایت موز دانلود به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.