خانه » موبایل » بازی اندروید » دانلود !Stack Colors بازی سرگرم کننده “دسته رنگ ها” اندروید

دانلود !Stack Colors بازی سرگرم کننده “دسته رنگ ها” اندروید

ورژن : 2.8

دانلود !Stack Colors بازی سرگرم کننده "دسته رنگ ها" اندروید

شرکت Voodoo بعد از طراحی بازیهای جذاب مثل Hellix jum , Dune که مورد استقبال مردم قرار گرفت،دست به طراحی بازی جدیدی به‌نام !Stack Colors : دسته رنگ ها زده است . این شرکت فرانسوی که تخصص ساخت بازی های سرگرم کننده، تفننی و غالباً رکوردزنی را دارد، در این بازی هم سنت خود را نشکسته است و یک بازی سرگرم کننده ارائه کرده است. درست است که شاید وقتی با اسم بازی مواجه می شوید در ذهن خود می گویید این یک بازی ساده و در عین حال هم کسل کننده است ولی وقتی آن را نصب کنید تازه خواهید فهمید که با یک بازی جذاب و سرگرم کننده مواجه هستید.
البته روند بازی ممکن است بعد از چند روز کمی تکراری به نظر برسد اما هیجان کلی آن و اینکه هدف اصلی در آن ثبت رکوردهای بهتر است پا بر جا خواهد ماند و به همین خاطر می توان گفت که بازی Stack Colors می تواند یک عنوان رقابتی برای شما و دوستانتان باشد تا با یک بازی ساده، کم حجم و البته مهیج توانایی های خود را به کار بگیرید تا برای ثبت رکورد بهتر تلاش کنید.

داستان این بازی به ۲ قسمت تقسیم می شود؛ قسمت اول شما باید دسته های رنگی را جمع کرده و روی هم انباشته کنید در ایتدا این بخش هر رنگی که انتخاب کرده اید  رنگ اصلی شما خواهد بود . سپس شما به صورت خودکار به سمت جلو حرکت می کند و وظیفه شما چپ یا راست کردن حرکت مسیر او است. رو به روی شما تکه های رنگی با رنگ های مختلف مثل آبی، قرمز، سبز و زرد وجود دارندو به محض رسیدن به دروازه هایی خاص، رنگ مربوطه عوض می شود و شما باید رنگ جدید را جمع آوری کنید. هرچه تعداد بیشتری تکه های رنگی را جمع کنید، دسته شما بزرگ تر می شود که برای بخش دوم بیشتر کاربرد خواهد داشت. قسمت دوم هم به این گونه می باشد که عد از اینکه دسته رنگ ها را جمع آوری کردید و به پایان خط رسیدید، وقت آن است که با دویدن سریع و یک ضربه محکم به این دسته، آن ها را به سمت جلو پرتاب کنید. آخرین تکه ای که از این دسته به جلوترین نقطه ممکن پرتاب شود امتیاز شما را از آن مرحله نشان می دهد. وقتی به نقطه پایانی برسید باید خیلی سریع روی صفحه ضربه بزنید تا بازیکن در حال حرکت سرعت و شتاب زیادی پیدا کند. زمان بندی و تلاش شما برای کسب رکوردهای بهتر در Stack Colors حائز اهمیت است بنابراین باید سعی کنید که با تمرکز بالا این دو بخش را انجام دهید. در مراحل بالاتر، شرایط کمی سخت تر و چالشی جدید به بازی اضافه می شود که بی توجهی به آن می تواند روند کسب امتیاز شما را با مشکل مواجه کند. بازی دسته رنگ ها یک بازی کاملاً تفننی اما به نوبه خود رکوردزنی است.

اگر بازی !Stack Colors: دسته رنگ ها رو دوست داشتید ، می توانید در ادامه فایل آن را از سایت موز دانلود ، دانلود و دریافت کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.