خانه » موبایل » بازی اندروید » دانلود Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی را بر گوشی اندرویدتان بسازید

دانلود Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی را بر گوشی اندرویدتان بسازید

ورژن : 8.16.21

دانلود Airport City: Airline Tycoon شهر فرودگاهی را بر گوشی اندرویدتان بسازید

علاقمندان به بازی فکر توجه کنند؛ این بازی مختص شماست. Airport City: Airline Tycoon در ترجمه فارسی آن ( شهر فرودگاهی: سرمایه دار هواپیمایی ) با کیفیت HD در سبک بازی فکری، قابل نصب بر تمامی دستگاه های اندروید یک بازی فوق العاده است که تجربه داشتن فرودگاه شخصی را در محیط بازی اندرویدی به شما هدیه می دهد.

 

با سلیقه ی خود فرودگاه بسازید!

یکی از مواردی که سبب جذب افراد به این بازی شده، دو حال مختلف در آن است:

  1. یک فرودگاه مدرن بسازید.
  2. یک ” شهر ” برای پشتیبانی از فرودگاه بسازید.

 

سوله های متفاوتی با سلیقه خود بسازید، جنس های خود را از کشورهای مختلف وارد کنید، هواپیما بخرید و بفروشید، سود های زیادی از ارتقا ساختمان ها در کلان شهر ها بدست آورید، ساختمان های تجاری و مسکونی بسازید و کارهای متنوع دیگری که در محیط بازی قادر به انجام هستید.

از موارد جالب بازی ملاقات کردن شما با افراد مشهور و محبوب در طی حضور در فضای شهر فرودگاهی است. پرواز های زیادی از نقاط مختلف در فرودگاه شما می نشینند و یا به پرواز درمی آیند و می توانید آن ها را کنترل کنید.

باید اضافه کرد که Airport City: Airline Tycoon حجم کمی دارد و فضای زیادی را در گوشی و یا تبلت اندرویدی شما اشغال نمی کند؛ ولی گرافیک خیره کننده ی آن شما را مجذوب خود خواهد کرد و همینطور به طور منظم آپدیت می شود و ویژگی های جدید به آن اضافه می کند یا مشکلات قبلی را رفع می کند.

اگر علاقمند به بازی سرگرم کننده هستید، Airport City: Airline Tycoon یا نام فارسی آن شهر فرودگاهی: سرمایه دار هواپیمایی انتخاب مناسبی برای شما است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.